CENTRUM EKOTOKSYKOLOGICZNE Sp. z o.o.


REACH
PL

ZMIANA

Zmiana UWAGA! Karty bezpečnostných údajov31 maja 2018 r. ostatni termin rejestracji odnosi się do substancji o wielkości obrotu między 1 a 100 ton rocznie. Pozostały czas:
FacebookTwitterGoogle

Aktualności

Wstępna wersja 11 poprawki (ATP) została opublikowana

Zmiany obejmują zarówno treść wprowadzenia (m.in. brzmienie niektórych not) jak i tabelę zharmonizowanej klasyfikacji

Więcej …
Chemdox

CHEMDOX - współczesne, nowe oprogramowanie do klasyfikacji i dokumentacji, zgodnie z wytycznymi na podstawie aktualnegoprawa chemicznego i przewozowego.

Mamy przyjemność przedstawić Państwu CHEMDOX, innowacyjne oprogramowanie, które wykorzystuje nowoczesne technologie, aby Ci pomóc w sporządzeniu poprawnej klasyfikacji i dokumentów związanych z bezpieczeństwem.

Opracowany w celu radzenia sobie z ogólnymi wymogami prawa chemicznego i transportu przy zachowaniu maksimum łatwość obsługi, CHEMDOX pomaga osiągnąć ważny cel:

wysokiej jakości dokumenty, które dająpoczucie bezpieczeństwa, że zostały wykonane zgodnie z prawem.

  1. Szukanie substancji, tworzenie własnych produktów.

  2. Zasady klasyfikacji.

  3. Automatyczne tworzenie dokumentów.

  4. Administracja gotowych dokumentów.

Obecna technologia zapewnia długoterminową poprawność. Oznacza to, że jesteś gotowy do przyszłości. CHEMDOX jest zaprojektowany jako platforma neutralna i nie jest przywiązany do konkretnego sprzętu lub systemu operacyjnego. CHEMDOX to aplikacja klient / serwer, dostępna z poziomu przeglądarki, przeznaczona zarówno dla samodzielnej pracy i  w sieciach korporacyjnych.

Instalacja serwera

CHEMDOX jest zainstalowany na serwerze firmowym i może być używany przez wszystkich komputery w sieci firmowej. Jedynym warunkiem jest przeglądarka internetowa. Za pomocą bezpiecznego połączenia internetowego, możesz zalogować się i pracować z instalacją CHEMDOX nawet zdalnie.

chemdoxx

Instalacja stacji roboczej

Oczywiście, CHEMDOX można również po prostu zainstalować na stacji roboczej.

PEŁNY DOKUMENT (EN) (2,016 KB)

 

ECHA substances (click):

Pre-registered substancesRegistered substances

Navigator
Substances of Very High Concern identification